• ilker@ilkerergun.com.tr
  • 0537 744 77 94

EN 1090 Eğitimi

1090 egitim tanitim

EN 1090 Danışmanlığı

en1090 danismanlik tanitim

ISO 3834 Danışmanlığı

iso 3834 danismanlik tanitim

Kaynaklı İmalat Danışmanlığı

kaynakli imalat danismanlik tanitim

1980 yılının Ağustos ayının 23'ünde dünyaya gelmişim. Anne ve baba tarafım Balıkesirli olmasına rağmen doğum yerim İstanbul.İlkokula Küçükçekmece'deki Yeşilyuva ilköğretim Okulunda başladım. Çok başarılı bir öğrenci olmamakla beraber dördüncü sınıfın sonuna kadar bu okulda öğretimime devam ettim.

Babamın işyerinin Anadolu yakasında olması ve ailemin beni iyi bir okula göndermek istemesi nedeniyle Kadıköy'e taşındık. Beşinci sınıfa ve ardından orta hazırlık sınıfına İstanbul Eğitim ve Kültür (İSTEK) Vakfı'nda devam ettim. Hazırlık sınıfından sonra bu okuldan ayrılıp, Hasan Tan İlköğretim okuluna başladım.

Orta okulu bitirdiğim yıl memleketimiz olan Balıkesir'e taşındık. Balıkesir Lisesine başladım. Liseyi bitirdiğim yıl üniversite sınavına girip; Karadeniz Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği bölümünü kazandım ve Trabzon'a gittim. Dört yıllık üniversite hayatım sonunda 2002 yılı Haziran ayında mezun oldum.

Yaklaşık üç aylık bir yaz tatilinden sonra Balıkesirde Uğur Kazan fabrikasında Teknik Müdür Asistanı olarak işe başladım. Altı ay sonra Kalite Müdürü olarak ISO 9001 çalışmalarını yürüttüm. Yedi aylık eğitim ve çalışma süreci sonunda şirketime kalite belgesini kazandırdım ve askere gitmek üzere şirketten ayrıldım.

Kasım 2003 de asteğmen olarak askere başladım. Acemiliğimi Balıkesir Ordudonatım Okulunda yaptım. Kurra sonucu atamam Hava K.K. 3. Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı Etimesgut Ankara'ya çıktı. Mart 2004de 3HİBM Ar-Ge bölümünde katılmamla devam eden askerliğim Kasım 2004de sona erdi. Askerliğim süresince ingilizce kursuna devam ettim ve Ankarayı tanıma fırsatını yakaladım. Askerden sonra Ankarada bir işyerinde çalışmayı düşündüğümden askerliğim bitmeden iş arayışlarına başladım.

Askerliğim bitmeden önce Rona Çelik'ten başvuruma cevap geldi. Taşeronları olan MGM İnşaat ile bir görüşme yaptım. Aralık 2004'den itibaren MGM İnşaat ile beraber Ankara Kazan ilçesindeki Rona Çelik tesislerinde Atölye Şefi olarak çalıştım. Ardından Nisan 2006'de aynı şirkete ait Muş'un Bulanık ilçesindeki Alpaslan I baraj şantiyesine gittim. Cebri boru kısım şefliği görevimi kış şartlarının ağırlaşması ile beraber Kasım 2006'da şantiyeyi kapatarak sonlandırdım ve Ankara'ya döndüm.

Kazandaki atölyede çalışmalarıma devam ederken Şubat 2007'de Temsan A.Ş. Proje Yönetim Müdürü Şebnem Hanımdan gelen teklif üzerine Temsan A.Ş. ile çalışmaya başladım. Halen Temsan A.Ş. bünyesinde Kalite Kontrol Mühendisi görevimi sürdürmekteyim. Ayrıca şirketin Kalite Yönetim Sisteminin sorumluluğunu alarak gerekli gördüğüm ilave ve revizyonları yapmaktayım.

Ayrıca 2007 Haziran ayında Ayakizi yürüyüş grubu ile başladığım doğa yürüyüşlerine Artıyaşam'da rehber olarak devam ediyorum.

Aslına bakarsanız sözün kısası;
Balıkesirliyim,
İstanbul'da doğdum,
İstanbulda okudum,
Lise Balıkesirde,
Üniversite Trabzonda, Devamını oku...

İlk başlarda okulu sevmezdim, sanırım öğretmenimi de sevmiyordum. Annemin anlattığına göre yıllar boyunca her sabah kalkınca: "Bugün okula gitmesem olmaz mı?" diye sorarmışım. Tabii annem de beni zorla okula gönderirmiş... Devamını oku...

sonuc danismanlik logo en1090 logo kaynak boya kontrol logo gelisim testi logo risk analizi logo

DanışmanMakinaMühendisiİlkerErgün

DanışmanMakinaMühendisiİlkerErgün

DanışmanMakinaMühendisiİlkerErgün

DanışmanMakinaMühendisiİlkerErgün

DanışmanMakinaMühendisiİlkerErgün

Sonuç Danışmanlık

Çelik Yapılar, Kaynaklı İmalat, CE Markalama ve Kalite Sistemleri Danışmanlığı

EN 1090 Standardı, Çelik Yapılarda CE Markalama Bilgilendirme ve Danışmanlık

Kaynak Boya Kontrol

Endüstriyel Kaynak ve Boya Kontrol Hizmetleri

Gelişim Testleri Sistemi

0-6 yaş çocukların gelişim testleri değerlendirme ve raporlama programı

Risk Analizi Ankara

Risk analizi, acil durum planı ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri

www.sonucdanismanlik.com

www.en1090-2.org

www.en1090belgelendirme.com

www.en1090certification.com

www.wpsturkiye.com

www.wpsturkey.com

www.kaynakboyakontrol.com

www.weldingpaintinspector.com

www.kaynakkontrol.com

www.boyakontrol.com

www.kaynakboyainspector.com

www.paintweldinginspector.com

www.gelisimtesti.com

www.denver-ii.com

www.agtetesti.com

www.metropolitantesti.com

www.pedagogankara.com

www.riskanaliziankara.com

www.ankaraortaksaglikguvenlik.com

www.ankarariskanalizi.com

www.ankaraisguvenligi.org

Mail Bülten

Mail bülteni görüntüleyin:

Mail Bülten

Sürekli bülten almak için:

Şimdi Kayıt Ol